Pentru prieteni (actuali şi viitori)

31 Octombrie 2008, 3:23 am

Toţi cei care doresc să-şi arate online susţinerea faţă de mine pot afişa acest banner şi linkul către site-ul meu. Mulţumesc.

Sustin campania Nicusor Paduraru - Deputat

Comentarii (7)

Paul31 Octombrie 2008, 7:34 am

mult succes

catalin31 Octombrie 2008, 10:09 am

Interesant Pliantul!!! Acesata va fi si cel distribuit in colegiu? Cred totusi ca daca fotografia e perfecta, mesajul nu e cel potrivit, pt ca produsul vandut este Nicusor Paduraru si nu partidul, caci la urma urmei asta es sensul votului uninominal. Mesajul e preal larg si ambiguu – Romania pe maini bune, Iasul pe maini bune. De asemenea si sloganul partidului e irelevant. Insa fotografia e extraordinara ca si “Deputatul tau pt colegiul 12″. Oricum ideea este ca nici contracandidatii nu exceleaza la nivelul pliantelor si afiselor.
Toate fluturasele electorale sunt extrem de importante si contribuie foarte mult la formarea unei simpatii sau antipatii fata de candidati.
Nu a fost decat o observatie in calitate de alegator. Eu cunoscand-va nu dau importanta acestor detalii, insa pt. cei care iau contact prima ora cu persoana dvs
sunt importante.

Adi31 Octombrie 2008, 11:43 pm

Arata super! Din pacate nu am un site unde sa-l afisez. :-(

Carmen3 Noiembrie 2008, 2:19 pm

Imi place mai mult poza asta!!! Va doresc mult succes, putere de lupta si multa inspiratie in alegerea momentelor cheie de campanie!
Cu drag, respect si dor, prietenii dvs. din Bucuresti!

Lukas7 Noiembrie 2008, 6:26 pm

Este un pliant foarte civilizat cu o fotografie potrivita, foarte reusita. Va dorim succes si sa dovediti multa rezistenta si capacitate de lupta in campania electorala iar finalul acesteia sa incununeze munca dumneavoastra cu un meritat mandat de deputat!

daniela8 Noiembrie 2008, 11:18 am

nu-mi place politica decat de la distanta; fotografia, insa, de la distanta ori de-aproape, e reusita! Ca toate atitudinile tale de pana acum. Reusita, echilibru si permanenta iti doresc!

Mihai16 Ianuarie 2009, 8:50 pm

bravo! succes in continuare!