Judecaţi şi votaţi

20 Noiembrie 2008, 4:26 pm

Comentarii (9)

Maistru Neculai23 Noiembrie 2008, 2:32 pm

M-am uitat, nu am vazut nimic, si am sa votez. Dar cu altcineva.

Adela23 Noiembrie 2008, 9:27 pm

Ati fost la inaltime domnule Paduraru. Nu mai avem nevoie de dinozauri din Bucuresti care nu stiu problemele noastre, a celor din Iasi. Mult SUCCES. Eu voi vota cu dumneavoastra.

Ioan23 Noiembrie 2008, 10:23 pm

Bravo. V-ati ridicat mult deasupra domnului Dorneanu, fostul presedinte al Camerei Deputatilor. Va dau credit in tot ceea ce veti face in Parlament pentru noi iesenii. Mult succes.

Gabriel24 Noiembrie 2008, 10:08 am

Ati fost peste Dorneanu si asta spune multe.

Cosmin24 Noiembrie 2008, 12:30 pm

E OK! Ţineţi-o tot aşa domnule Paduraru!

2724 Noiembrie 2008, 9:39 pm

Despre cine e Dorneanu: http://www.vlad-mercori.info

Nila24 Noiembrie 2008, 11:28 pm

Ca sa spun drept, eu ma gandeam la inceput sa votez cu liberalii, ca am mai multi amici care sunt membri acolo, dar unul dintre acesti prieteni mi-a spus, la o bere, care e situatia pe bune in sondajul facut de PNL. Mugur n-are nici cea mai mica sansa sa ajunga deputat, asa ca, desi imi pare rau cat s-au zbatut amicii mei, n-am cum sa-mi dau votul unui candidat sub 15%. De-aia am sa va votez, dle Paduraru, ca mi-e teama ca voturile oamenilor de dreapta o sa se divizeze si are sanse sa castige dinozaurul de Dorneanu. Sper ca si votantii dv. ar fi facut acelasi lucru pentru PNL, daca situatia ar fi fost invers. Asa ca va urez succes sa-l bateti pe Dorneanu si sper sa nu ma dezamagiti cand veti fi deputat.

Magda25 Noiembrie 2008, 10:15 am

Am sa va votez d-le Paduraru pentru faptul ca, dintre cei trei candidati importanti din colegiu, sunteti singurul care m-ati convins. Sper sa va tineti de obiectivele propuse. Succes.

adriana28 Noiembrie 2008, 9:18 pm

am sa te sustin in tot ceea ce faci pentru iesenii tai,iti urez succes, sa iesi invingator.
iti urez sanatate si impliniri in cariera politica si de familie din partea adrianei din Onesti!